Звіт директора
29 травня у Буртинській ЗОШ І-ІІІступенів пройшов звіт директора за 2017-2018 н.р. на якому було оцінено роботу керівника закладу оцінкою "добре"
ЗВІТ ДИРЕКТОРА
Буртинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
за підсумками 2017/2018 навчального року
Згідно «Примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю» затвердженого наказом МОН України № 178 від 23.03.2005 року, Положення про загальноосвітнійнавчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 778 п.95 та на виконання Національної доктрини розвитку освіти, п.3 щорічно керівник навчального закладу має звітувати про свою діяльність на зборах педагогічного колективу, батьківською громадськістю та громадскістю села.
Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою.Згідно з функціональними обов’язками директор школи здійснює безпосереднє керівництво школою, забезпечує реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти зокрема. Визначення проблем та очікувані результати:
- Стабільне функціонування навчального закладу та якісне надання освітніх послуг;
- Удосконалення організації навчально-виховного процессу відповідно до загальнолюдських цінностей, сучасних умов та науково-технічних досягнень;
- Забезпечення наступності навчального змісту та вимог між дошкільною й початковою, між початковою й основною, між основною та старшою школами;
- Забезпечення виконання нового закону україни про освіту;
- диференціація та індивідуалізація навчання, переходу на особистісно-зорієнтовані педагогічні технології;
- зміна цілей освіти в напрямі формування та розвитку здібностей до самостійного пошуку інформації, розв’язання нестандартних задач, практичнее застосування отриманих знань;
- забезпечення впровадження сучасних і інформаційних технологій у начально-виховний процес.
- Педагогічному коллективу спільно з батьківським комітетом та селищною старостою вдалося провести належну роботу щодо охоплення всіх учнів мікрорайону школи навчанням.
В тісному контакті співпрацюємо із керівником дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», СтавінськоюВ.В. з виконання заходів щодо охоплення навчанням дітей 5-річного віку, на жаль не всі діти данного віку відвідують дошкільний навчальний заклад за відсутності місць у дитячому садочку. Забезпеченість наступності у роботі дошкільного закладу та школи є довготривалим і нерозривним процесом, а робота – системною і плановою; Проблема наступності ґрунтуєься на створенні умов для реалізації в педагогічному процесі дитячого садка та школи єдиної, динамічної, перспективної системи виховання та навчання для продовження вчителями того фізичного, психічного, соціального, мовленнєвого розвитку дитини, який забезпечує дошкілля. Тому в кінці кожного навчального року проводяться зустрічі з майбутніми першокласниками та їхніми батьками. Учні четвертого класу урочисто вітали майбутніх першокласників та для батьків і дітей було проведено екскурсію по школі. На наступний рік плануємо провести двотижневе адаптаційне навчання в ігровій формі для майбутніх першокласників. Також наш навчальний заклад проводить довіз шкільним автобусом 6 –ти дітей та з дитячого садочка в кількості однієї дитини.
- Наш навчальний заклад тісно співпрацює із селищною старостою Островською Станіславою Станіславівною по організації навчально-виховного процесу та метеріально-технічного забезпечення школи.
Робота щодо рівного доступу до якісної освіти, обов’язковості загальної середньої освіти
Проведено організаційну роботу, видано накази:
- «Про проведення облікудітей і підлітків шкільного віку та закріплення території обслуговування за вчителями школи на 2017/2018 навчальний рік»;
- «Про підготовку та організований початок 2017/2018навчального року»;
- «Про порядок організації роботи школи у новому навчальному році та дотримання санітарно-гігієнічного режиму»;
- «Про організацію контролю за відвідуванням учнями занять»;
- «Про організацію роботи з профілактики правопорушень, злочинності, наркоманії, алкоголізму»;
- «Про організацію роботи щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності»;
- «Про організацію роботи з охорони дитинства».
Відповідно до зазначених наказів було організовано роботу, у наслідок якої встановлено:
- усього на території обслуговування школи проживає дітей шкільного віку – __?__;
- з них п'ятирічок _?__;з них майбутніх шестирічок 6
у Буртинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів на початок навчального року приступило до навчання 106 учнів , 4 учні вибуло, на підставі заяв батьків і відраховано із списків учнів : РибіцькуАміну ученицю 10 класу , Жураківського учня 11класу , та на кінець навчального року на підставі заяви матері вираховано із списків учнів ученицю 6-го класу Дроздюк Юліану. У зв’язку із навчанням у Славутському лікувально-реабілітаційному центрі вибув Воронюк Роман учень 9 класу. Тому на кінець навчального року залишилось у нашому навчальному закладі залишилося 102 учні.
- Дітей з обмеженими освітніми потребами є 6 учнів, із них 5 учнів навчалися на індивідуальному навчанні та 1 учень на інклюзивному навчанні .Учні, що не підлягають навчанню за медичними показниками, відсутні.
У 2017/2018 навчальному році буде випущено:
- з 11 класу – 7учні;
- переведено до 10класу – __6_учнів.
Початкових класів - 4, у них навчається – 40 учнів.
Переведно до 5 класу 11учнів.
Ми спостерігаємо тенденцію зменшення учнів у нашому навчальному закладі, на 2018-2019 н.р. планується обійняти навчанням 100учнів.
У 2017/2018навчальному році в 10 та 11 класах, враховуючи бажання учнів та їх батьків, продовжено навчання за універсальним профілем. Розподіл годин базового компоненту данного профілю забезпечує можливість кожному учневі підготуватися до вступу у вищі навчальні заклади та здати успішно ЗНО.
Допрофільне навчання учнів основної школи (спецкурси, факультативи, курси за вибором) вводяться, враховуючи інтереси учнів та батьків.
Враховуючи побажання учнів та кадровий склад, зміст освіти розширено курсами, спецкурсами, факультативними курсами:
- У 1-4 класах: «Ри торика» -1год., «Каліграфія»- 2год., «Дорога в дивосвіт»-1год.
- У 5-9 класах : «Російська мова»- 4 год., «Цікава орфографія»- 1год., «Цікава математика»-1 год., «синтаксис простого і ускладненого речення»-1год., «Життя рослин»- 1год., «Науково – дослідницька робота»- 1год., «Світ кімнатних рослин» -1год., «Корисні навички»- 1год., «Визначні постаті»- 1год .
- У 10-11 класах : «Практикум із синтаксису української мови»- 2год., «Методика ров’язання задач» -2год., «Дендрологія»- 1год., «Визначні постаті»- 1год.,
Гурткова робота: -Вокальний – 1,5год. -По футболу- 1,5год. -«Юний лісовик»- 1 год.
Школа працювала за п’ятиденним режимом за семестрами.На кінець навчального року закінчили 103 учні, із них:
0 (0%) на початковому рівні,
54 (52,5%) на середньому рівні,
18 (19,5%) на достатньому рівні.
9 (8,75%) на високому рівні
Якість знань складає – 31%.
На жаль, серед учнів 2-11 класів відсутні учні-відмінники у 5,6,7 та 9класах тоді як у минулому році їх було більше, та слід зазначити, що немає учнів, які навчаються тільки на початковому рівні. Похвальними листами нагородженно 7учнів та в 11 класі є два претенденти на срібну і золоту медаль.
У цьому навчальному році наші учні здобули 9 призових місць у районі з Всеукраїнських та міжнародних олімпіад : з української мови, фізики, географії, правознавства та історії, фізичної культури, 1 призове місце в області з легкої атлетики.
Учні 4 класів успішно пройшли ДПА, а учні 9-х класів ДПА мають здати до 13 червня . На даний час всі учні 11 класу проходять зовнішнє незалежне оцінювання з 3 основних та 5 додаткових предметів поза межами школи.
У 2018-2019 році планується :
- Створити у першому класі 7 зон відповідно до нової української школи (поки нам виділено 42 тисячі державної субвенції та спонсорських коштів на закупівлю комп’ютерної техніки )
- Провести відповідну роботу з педагогічним колективом школи та з учнями школи по організації залучення дітей до навчального процесу, а не відлякування дітей від навчання. Розвиток творчих здібностей учнів школи та робота по усуненню психологічного тиску на учнів з боку вчителів .
Якісний склад педагогічних працівників нашого навчального закладу становить 23 вчителі: вчитель – методист -1, старший вчитель -1, вища категорія -8, І категорія – 4,ІІ категорія -2, спеціаліст -2, 11 тарифний розряд мають -7 учителів.
В цьому році проводилася відповідна робота щодо зростання педагогічної майстерності вчителів. За рішенням атестаційних комісій: І рівня Буртинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ІІ рівня при відділі Методичного забезпечення освіти Понінківської селищної ради відповідають займаній посаді:
- Проценко Г.Д. –вчитель біології , відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «вчитель вищої категорії» та звання вчитель методист;
- Андрушко Н.А. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «вчитель першої категорії».
У нашому навчальному закладі створена методична рада :
- голова методичної ради Кордас Л.А., - голова МО «початковиї класів»Блонська Н.О., - голова МО «Класних керівників» Рибіцька А.І., - голова МО «суспільно гуманітарного циклу» Святська Н.В., - голова МО «Природничо-математичного циклу» Андрушко Н.А., - «Школа молодого вчителя» очолює Кордас Л.А.
Наші вчителі беруть участь у районних та обласних педчитаннях, семінарах та тренінгах по обміну досвідом. 4 січня у нашому навчальному закладі пройшов семінар обміну досвідом «Вчимося жити разом» в рамках Понінківської селищної ради , були запрошенні представники з області методист ХОІПП Поліщук Г.Й. та з району методист «початкових класів» Фелонюк О.В. В рамках цього семінару було проведенно тренінг з курсу «Вчимося жити разом» Бігдаш О.В., презентація роботи гуртка «Юний лісник» Проценко Г.Д. та диспут «Історичні засади розвитку української нації» Бак Г.В.
Матеріали по «Духовно –історичних засадах розвитку української нації »були надрукованні у педагогічному виданні Матеріали п’ятої науково практичної конференції з міжнародною участю. Матеріали про проведення у навчальному закладі виховного заходу «Дня Миру» та благодійної акції «Подаруй подарунок до Новорічних свят учаснику АТО» було опубліковано у районній газеті «Новий шлях».
Значна увага приділяється у школі комп’ютеризації та інформатизації навчально-виховного процесу: продовжується робота з електронною поштою у мережі Internet, із програмою ІСУО, було створено веб-сайт школи групу Буртинська ЗОШ І-ІІІ ст.у фейсбуці.
Станом на даний час у школі налічується 13ноутбуків, комп’ютерний клас та 2 мультимедійні комплекси з них один комп’ютер використовується в управлінській діяльності.Адміністрація працює над створенням умов для використання інформаційно-комунікаційних технологій як у навчальному процесі, так і в управлінській діяльності.
Пріоритетним завданням у новому навчальному році є підняття рівня комп’ютерної грамотності кожного вчителя та ефективне використання комп’ютерної техніки в навчально-виховному процесі відповідно до закону НУШ. За позабюджетні кошти здійснюється ремонт комп’ютерної техніки (заправка принтера, ксерокса), оплата за користування Інтернетом.
У школі з 01.09.2017 р. було організувано харчування учнів за батьківські кошти та безкоштовне харчування учнів пільгових категорій у розмірі 9грн.. Керуючись Законами України «Про загальну середню освіту,ст.22», «Про охорону дитинства, ст..5», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»№1594 від 22.11.2004р. Розпорядження Понінківської селищної ради № 217 від 02.08.2017р. «Про здійснення харчування учнів та з метою належної організації харчування учнів». “Про державну допомогу сім'ям з дітьми” ст. 19 відповідно до поданих заяв батьків та довідок про отримання соціальної допомоги у навчальному закладі харчувалося у Ісеместрі -33 учнів (30%) 1-11класів, у ІІ семетрі харчувалося -42 учні(40%) станом на 9 січня2018 року, 27 учнів 1-11 класів, що складає 30% від загальної кількості, які підлягають харчуванню (харчувалось за батьківські кошти).
У шкільній їдальні наявні усі необхідні журнали (відповідно до нормативних документів з організації харчування).
На особливому контролі у адміністрації перебуває питання виконання норм харчування, налагоджено контроль за дотриманням на харчоблоці санітарних вимог щодо обладнання, прибирання, миття посуду, видачі готової їжі. Їдальня в належній кількості забезпечена миючими та дезінфікуючими засобами, проводиться щоденне прибирання з дезінфекцією та генеральне прибирання відповідно до санітарних правил та вимог, посуд миється із застосуванням дозволених миючих засобів.
Періодично харчування школярів перевіряють працівники Державної санітарно-епідеміологічної служби, результати відображені в акті від 23.09.2017року.
Значну роль в організації харчування й контролю за ним у школі відіграє комісія громадського контролю за якістю харчування. До складу комісії входять: директор, медична сестра, завгосп школи , голова батьківського комітету школи, секретар Ради школи, інші представники батьківської громадськості. Крім того, батьки здійснюють контроль як за оприбуткуванням, так і за використанням продуктів харчування, слова подяки Озеровій Г.В.за дієву допомогу з організації харчування учнів 1-11 класів.
У школі оформлено постійно діючий інформаційний стенд для батьків та учнів, який містить щоденне меню з переліком страв, графіки роботи шкільної їдальні, харчування учнів у шкільній їдальні, чергування вчителів у їдальні під час прийому їжі дітьми.
У 2018/2019 навчальному році необхідно:
- продовжити роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків щодо значення та ролі гарячого харчування на організм дитини;
- продовжити роботу щодо організації харчування учнів у школі, залучення спонсорських коштів на гаряче харчування, організацію питного режиму, проведення поточного ремонту приміщення їдальні, технічного обладнання (морозильної камери для овочів) та холодильника для мясних продуктів, придбання та заміна битого посуду;
- виконання нормативності щодо організації харчування.
Згідно з декларацією прав дитини, Конвенцією про права дитини, Сімейним кодексом України, Законом України від 28.02.1991 №796 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Указом Президента України від 21.01.2001 №42/2001 «Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту багатодітних і неповних сімей», на підставі соціальних паспортів класів у школі створено банк даних на дітей пільгових категорій, який протягом навчального року змінюється і поновлюється залежно від кількісного складу учнів кожної категорії.
Таких учнів у нас __:
__ - дітей-інвалідів, ___дітей - з багатодітних сімей ___дітей – з малозабезпечених сімей.
Належна увага приділяється реалізації державної політики щодо забезпечення прав дітей з особливими освітнім потребами на якісну освіту.
Відповідно до Положення про індивідуальну та інклюзивну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.12.2002 року № 732, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.01.2003 за № 9/7330, зі змінами, внесеними наказами Міністерства освіти і науки України від 05.02.2003 № 61, від 15.10.2004 № 797 та від 19.05.2008 №432, листів Міністерства освіти і науки України від 10.09.2003 № 1/9-413 «Щодо організації навчання учнів загальноосвітніх закладів за індивідуальною формою» та від 11.01.2005 №1/9-3, висновку ПМПК від 07.09.2017 року Понінківської селищної ради 4 учні залучено до індивідуальної форми навчання , 1 учень 2-го класу залучено до інклюзивної форми навчання та додатково була проведена робота по учневі 8-го класу Войцешику Богдану по залученню до індивідуального навчання за ви сновком ПМПК від 26.10.2017 р. У квітні 2018 р. проведено засідання комісії ПМПК за висновком 4 учні переведено на інклюзивне навчання та 2 учні залишено на індивідуальній формі навчання.
У 2018/2019 навчальному році необхідно продовжувати роботу з виконання законодавства України із соціального захисту учнів пільгових категорій.Планується створити психолого –ребіалітаційний кабінет для учнів індивідуальної та інклюзивної форми навчання
Медичне обслуговування співробітників школи та учнів здійснюється лікарями Центральної Полонської районної лікарні ім.Говорун. Всі працівники школи мають медичні книжки та вчасно проходять медичні профілактичні огляди. Також протягом навчального року згідно графіків у серпні 2017року , було проведено поглиблений профілактичний медичний огляд усіх учнів, що складає 100%. Направлених на дообстеження учнів, віднесених до основної групи – 73, до підготовчої - 20 , до спеціальної – 3, звільнених протягом року було 5 учнів відповідно до довідок лікарів про звільнення від фізичної культури.
Найбільший відсоток з виявлених патологій – це неврологічні захворювання, зору та ЛОР хвороби (16/10/8). На диспансерному обліку перебуває 51 учень.
Аналізуючи такі дані, можна зробити висновок, що кількість дітей, в яких виявлені патології зростає.
Контроль за зовнішнім виглядом учнів, станом їхнього здоров'я, виконання правил особистої гігієни, огляд всіх учнів після канікул на педикульоз, шкірні захворювання здійснює шкільна медсестра .
З учнями школи проводять бесіди з профілактики грипу, вірусного гепатиту, туберкульозу, особистої санітарії та гігієни. У грудні запрошено лікаря-психолога з кабінету планування сімї Савчук Олену Миколаївну по темі «ВІЛ/СНІД – загроза людства» для виступів на виховній годині для 7-11класів.
У 2018/2019 навчальному році необхідно:
- продовжити роботу щодо здійснення контролю за медичним обслуговуванням учнів; - продовжити проведення просвітницької роботи, серед учнів, батьків щодо здорового способу життя, медичного обслуговування учнів у школі; - оформити листи здоров’я на початок навчального року та вносити зміни після профілактичного медичного огляду; - проводити фізкультхвилинку, загальнорозвиваючі вправи на уроках для профілактики захворюваності учнів; - продовжити роботу у мережі «Шкіл сприяння здоров’ю» Продовжити роботу щодо створення умов у навчальному закладі для проходження медогляду учнів, проводити роз’яснювальну роботу з батьками щодо необхідності контролю за реальним станом здоров’я, співпраці із шкільною психологічною службою щодо формування навичок здорового способу життя.
Складовою збереження і відновлення здоров'я школярів є залучення їх до змістовного літнього відпочинку та оздоровлення.
У липні 2017 року 26 учнів перебували на відпочинку в оздоровчому таборі Житомирської області у с.Олександрівка, 1 дитина відпочивалі У таборі «Світанок» Ізяславського р-н. та 1 дитина відпочивала в таборі «Кабельник» одеської області. У грудні 2017 року 1учениця відпочивала у таборі відпочинку і оздоровлення «Молода гвардія». За кошти Понінківської селищної ради та Обласного департаменту освіти .
Крім того, з дітей пільгового контингенту з багатодітних родин планують оздоровити за кошти Понінківської селищної ради влітку 2018року.
Виховна, позаурочна діяльність
Основними завданнями виховної роботи були: гуманізація виховного процесу, що виражається у створенні умов для всебічного розвитку особистості; національно-патріотичне виховання; підтримка та укріплення шкільних традицій.
Значна увага у школі приділялась формуванню системи цінностей: ціннісного ставлення до суспільства і держави, людей, природи і мистецтва, праці, до себе.
Пріоритети надавалися й попередженню дитячого травматизму, профілактиці правопорушень, злочинності, алкоголізму, наркоманії, тютюнопалінню. Позитивним результатом роботи є те, що на внутрішкільному обліку школи було 3 учні , а на обліку соціальних служб Понінківської селищної ради учні нашої школи не перебувають і на кінець цього навчального року ці учні виправились і були зняті з внутрішкільного обліку школи. Соціальною службою та представником із Поліції Понінківської селищної ради було проведено бесіди про попередження правопорушень у школі, про відповідальність за крадіжки, про відповідальність за знущання над іншими учнями та знімання і виставлення таких випадків у соц..мережах.
Педагогічний колектив працює над застосуванням системного підходу до організації виховної діяльності. Зміст системи виховання у школі спрямований на формування в дітей особистісних рис громадянина України, які передбачають розвиток національної самосвідомості, духовності, моральності, художньо-естетичних, правових, трудових, індивідуальних здібностей і талантів. Плануванням охоплені всі напрями виховної роботи. При цьому вирішуємо такі завдання: розвиток індивідуальної творчої особистості, формування патріотичних почуттів, утвердження національної гідності, виховання та розвиток потреб здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів. Виховання молодого покоління – це не лише система цілеспрямованого й планомірного формування світогляду, ціннісних орієнтацій, почуттів, волі й характеру молоді, але й адаптація її в соціальному середовищі. Заходи військово-патріотичного виховання (зустрічі, благодійні акції, мітинг- реквієм, виготовлення оберегів для учасників АТО).
Низка різноманітних виховних заходів була націлена саме на те, щоб викликати в дітей почуття радості, захоплення, подиву, виховувати в них естетичні смаки, розкривати нові таланти , частину виховних заходів ви бачите на екрані , велика кількість інформації про наші виховні заходи виставлена на сайті школи та у групі Буртинська ЗОШ і-ІІІст на фейсбуці.
На протязі 2017-2018 навчального року приймали участь у різних конкурсах та змаганнях :
- семінарах з еколого-натуралістичного спрямування.
- на тренінгах із самоврядування школи,
- У конкурсі різдвяної композиції та малюнка де взяли багато призових місць,
- Учениця 7-го класу Муравська Анна взяла участь у міжнародному конкурсі серед учнів «Золотий мольберт»
- Взяли участь у виставці народно-прикладного мистецтва
- Участь учнів в огляд конкурсі «Нехай мандрує України пісня»
- Взяли участь у проекті по озелененню навчального закладу.
Це свідчить про те, що самореалізація учня є основною умовою ефективного виховного процесу, тому необхідно продовжувати створенням системи заходів, яка дозволяє проявити себе кожному учню.
Але є ще недоліки у якісному проведенні виховних заходів, роботі самоврядування школи та проведенні вечорів для старшокласників. Вечори для старшокласників проводилися у позашкільний , навчальний період (по суботах) відповідно до Закону України про освіту і статуту школи про 5 –денне навчання у навчальному закладі, використання навчального закладу у вихідні дні (субота та неділя )заборонено. Дирекцією школи це питання було винисено на батьківський комітет і запропоновано перенести проведення вечорів у будь який інший день, або подати подання до Понінківської селищної ради на дозвіл використання навчального закладу в позаурочний час. Батьки пояснили що у п’ятницю для більшості учнів(католиків )проходить богослужіння у костелі і тому прийняти участь у вечорах більшість учнів старших класів не можуть. Так це питання залишилося невирішеним. Тому плануємо у 2018-2019році вечори проводити по четвергах раз у місяць.
Фінансово-господарська робота
Найважливішою справою керівника є створення належних умов, забезпечення світлового, температурного режиму, санітарного стану, зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази, тому ці питання знаходяться на особистому контролі. Понінківською селищною радою було виділено для потреб навчального закладу у 2017-2018 н.р.--------15.649грн.:
У вересні на по треби школи було закуплено дизенфікуючих засобів та в медичний кабінет лікарських препаратів на 1230грн.
У листопаді місяці на строй-будматеріали для ремонту криші було виділено 2875грн.
На полагодження двох електро котлів було закуплено два запобіжники вартістю 184грн.
У лютому 2018року для ремонту опалювальної системи було виділено 600грн.
На переоформленні документації з однієї юридичної особи на іншу (директора школи) у шепетівський держ.архів було перераховано 760грн.
Для поточного ремонту було виділено 10.000грн., за ці гроші було замовлено на школу фарбу для покраски класів , білило для стін та барвники, валики та щітки для покраски. По перерахунку нам для ремонту усе привезено.
У школі активно працювали члени ради та батьківського комітету : Муравська Ірина Миколаївна-голова БК, Костюк Л.В.,Онищенко Н.В., Салацький Ю.Л.
БК було запропоновано збір коштів по 10 грн у місяць у касу БК відповідальним касиром була …………………Дирекцією школи винесено питання на батьківські збори.БК було зібрано 2980грн.із усіх класів школи, до збору коштів не долучилися 1 та 6 класи. 23 травня 2018 року по акту касиром школи було передано кошти батьків заступнику голови БК Костюк Л.В.,на дозамовлення матеріалів для ремонту школи:
фарба на коридори та на сходи-2139грн.
лєзка для мотокоси-60грн
по накладній витрачено 2199грн. залишок 781грн.
У фонд школи було зібрано вчителями та обслуговуючим персоналом ( по 10 грн. у місяць) 2873 грн. витрачено 1944грн.на потреби школи :
- Горелка до балона -50грн., -запчастини до шкільного автобуса -230грн. - сверла, дюбеля,анкера,кути для кріплення-150грн. -зєднання для труб та труба 346грн. -розетка-25грн. - дизинфікуючі засоби для кухні-194грн. -ремонт котла(зварювальні роботи) – 100грн. - призи на конкурс вишиванки-72грн. - канцелярські приналежності: гофро папір(для маків на день памяті)-51грн.
Канцелярська книга – 13.75грн. повітряні кульки 200грн. папір офісний-84 грн. - премія для обдарованих дітей – 250 грн.(25 грн. за призове місце прийнято БК) -Подяки (на останній дзвоник)- 113грн –грамоти-21грн. – диплом із фотобумагою(для початкових класів)-33.50 перевірено по накладних залишок 928грн.
Спонсорські гроші та подарунки на школу: Дехтяруком О.М. було подаровано Модем «Теда»- 600грн. премії для призерів олімпід -400грн. Директором Полонського лісничевства Будника О.В., вітання учасників олімпіад-20шоколадок, виділив на новорічні свята 2 сосни, двадцять дерев для посадки у нашому шкільному дендропарку.
В планах на 2018 – 2019 н.р.:
Зробити проект на кошторис по ремонту гаражного приміщення; Зробити проект на кошторис по виносу труб із під полу та їх заміна; поварити днище шкільного автобуса.
Таким чином, завдяки спільним зусиллям Понінківської селищної ради , депутату обласної ради Дехтяруку О.М., селищної старости Островської С.С., директора полонського лісничевства Буднику О.В. та Батьківського комітету забезпечено сталий розвиток школи .
Дякую всім, хто допомагав вирішував усі питання навчально - виховного процессу та матеріально-технічного забезпечення школи.
Поряд із усією проробленою роботою є і багато проблем – прогалини в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі. Так як я ще навчаюся і є молодим директором школи оцінюю свою роботу за шкалою:
Добре, задовільно, незадовільно. «Задовільною»